Най-добър филм – Формата на водата

call_me_by_your_name
dunkirk_bg_poster
Darkest Hour BG poster
shape_of_water_ver3
The_Post_poster_bg
tri bilborda poster
phantom_thread_ver2
lady_bird_ver2
Get Out - poster

Най-добра мъжка роля – Гари Олдман

tch
go
dw
dk
ddw

Най-добра женска роля – Франсис Макдорман

fmc
mr
ms
sh
sr

Най-добра поддържаща мъжка роля – Сам Рокуел

cpl
rj
wda
wharr
srock

Най-добра поддържаща женска роля – Алисън Джаней

ajo
lman
lme
octs
mjb

Най-добър пълнометражен анимационен филм – Тайната на Коко

coco_bg_poster3
love_vincent_bg_poster
Baby Boss BG
FERDINAND BG Poster
The Breadwinner

Най-добро операторско майсторство – Блейд Рънър 2049

dunkirk_bg_poster
Darkest
shape_of_water_ver3
bleid2049_poster_bg
mudbound

Най-добри костюми – Невидима нишка

Darkest
shape_of_water_ver3
pos11793_3
phantom_thread_ver2
Beauty and the Beast January 20172

Най-добър филмов монтаж – Дюнкерк

shape_of_water_ver3
dunkirk_bg_poster
tri bilborda poster
zad_volana_bg_poster
i_tonya

Най-добър режисьор – Формата на водата

dunkirk_bg_poster
shape_of_water_ver3
phantom_thread_ver2
lady_bird_ver2
Get Out - poster

Най-добра оригинална музика – Формата на водата

dunkirk_bg_poster
phantom_thread_ver2
shape_of_water_ver3
tri bilborda poster
starwars8_bg_poster

Най-добра сценография – Формата на водата

dunkirk_bg_poster
shape_of_water_ver3
bleid2049_poster_bg
mudbound
Darkest

Най-добър звуков монтаж – Дюнкерк 

dunkirk_bg_poster
shape_of_water_ver3
bleid2049_poster_bg
zad_volana_bg_poster
starwars8_bg_poster

Най-добро звуково миксиране – Дюнкерк

dunkirk_bg_poster
shape_of_water_ver3
bleid2049_poster_bg
zad_volana_bg_poster
starwars8_bg_poster

Най-добри визуални ефекти – Блейд Рънър 2049

bleid2049_poster_bg
starwars8_bg_poster
GOTG2_POSTER_BG
kong_bg
wftpa_bg_poster

Най-добър оригинален сценарий – Бягай

shape_of_water_ver3
Get Out - poster
tri bilborda poster
bigsick
lady_bird_ver2

Най-добър адаптиран сценарий – Призови ме с твоето име

mudbound
call_me_by_your_name
Logan BG 2
THE DISASTER ARTIST
MOLLY'S GAME

Най-добър документален филм – ICARUS

ABACUS: SMALL ENOUGH TO JAIL
FACES PLACES
ICARUS
LAST MEN IN ALEPPO
STRONG ISLAND

Най-добър късометражен филм – THE SILENT CHILD

DEKALB ELEMENTARY
THE ELEVEN O’CLOCK
MY NEPHEW EMMETT
THE SILENT CHILD
WATU WOTE/ALL OF US

Най-добър чуждоезичен филм – A FANTASTIC WOMAN

A FANTASTIC WOMAN
THE INSULT
LOVELESS
ON BODY AND SOUL
THE SQUARE

Най-добър късометражен документален филм – HEAVEN… 405

EDITH+EDDIE
HEAVEN IS A TRAFFIC JAM ON THE 405
HEROIN(E)
KNIFE SKILLS
TRAFFIC STOP

Най-добър анимационен късометражен филм – DEAR BASKETBALL

DEAR BASKETBALL
GARDEN PARTY
LOU
NEGATIVE SPACE
REVOLTING RHYMES

Най-добър
грим и
прическа – НАЙ-МРАЧНИЯТ ЧАС

Най-добра песен – REMEMBER ME-Тайната на Коко

MIGHTY RIVER – Mudbound
MYSTERY OF LOVE – Призови ме с твоето име
REMEMBER ME – Тайната на Коко
STAND UP FOR SOMETHING – Marshall
THIS IS ME – Най-великият шоумен

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here

84 + = 90